RE1206FRE079K09L
YageoYageo
RE1206FRE079K09L Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RE1206FRE079K09L
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 9.09K OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: RE1206FRE079K09L.pdf
  • Zpráva
Specifikace RE1206FRE079K09L
Part Number RE1206FRE079K09L Výrobce Yageo
Popis RES SMD 9.09K OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11090282 pcs Datový list RE1206FRE079K09L.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Série RE Režim panel 9.09 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 9.09 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film