RT0402FRE07137RL
YageoYageo
RT0402FRE07137RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT0402FRE07137RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 137 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheety: RT0402FRE07137RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT0402FRE07137RL
Part Number RT0402FRE07137RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 137 OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11197704 pcs Datový list RT0402FRE07137RL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RT Režim panel 137 Ohms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.014" (0.35mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 137 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Složení Thin Film