RT0805DRE07976RL
YageoYageo
RT0805DRE07976RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT0805DRE07976RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 976 OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: RT0805DRE07976RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT0805DRE07976RL
Part Number RT0805DRE07976RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 976 OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5693084 pcs Datový list RT0805DRE07976RL.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RT Režim panel 976 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 976 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Složení Thin Film