RT1206WRB07910RL
YageoYageo
RT1206WRB07910RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT1206WRB07910RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 910 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheety: RT1206WRB07910RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT1206WRB07910RL
Part Number RT1206WRB07910RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 910 OHM 0.05% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 217450 pcs Datový list RT1206WRB07910RL.pdf
Tolerance ±0.05% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Série RT Režim panel 910 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 910 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Složení Thin Film