RT2512CKB07464RL
YageoYageo
RT2512CKB07464RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT2512CKB07464RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 464 OHM 0.25% 3/4W 2512
Datasheety: RT2512CKB07464RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT2512CKB07464RL
Part Number RT2512CKB07464RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 464 OHM 0.25% 3/4W 2512 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 250890 pcs Datový list RT2512CKB07464RL.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Série RT Režim panel 464 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 464 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Složení Thin Film