Z8F6402AR020SC
ZilogZilog
Zilog
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Z8F6402AR020SC
Výrobce / značka: Zilog
Popis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Datasheety: Z8F6402AR020SC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace Z8F6402AR020SC
Part Number Z8F6402AR020SC Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6311 pcs Datový list Z8F6402AR020SC.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Rychlost 20MHz
Série Encore!® RAM Size 4K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 64-LQFP Ostatní jména 269-3151
oscilátor Type Internal Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 46 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH datové převodníky A/D 12x10b