| Part Number | ANT-433-PW-LP | Výrobce | Linx Technologies |
|---|---|---|---|
| Popis | RF ANT 433MHZ WHIP STR SCREW-MNT | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství | 34958 pcs | Datový list | ANT-433-PW-LP.pdf |
| PSV | 1.9 | Ukončení | Screw-Mount |
| Série | LP | Return Loss | - |
| Obal | Tray | Ostatní jména | ANT-433-LP ANT-433-LP-ND ANT433PWLP |
| Počet pásem | 1 | Typ montáže | Panel Mount |
| Ochrana proti vniknutí | - | Výška (Max) | 1.988" (50.50mm) |
| Získat | -1.9dBi | Frekvenční rozsah | 427MHz ~ 439MHz |
| Frekvenční skupina | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) | Frekvence (střed / pásmo) | 433MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 427MHz ~ 439MHz -1.9dBi Screw-Mount Panel Mount |