ANT-433-SP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-SP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ANT-433-SP
Výrobce / značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Datasheety: ANT-433-SP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ANT-433-SP
Part Number ANT-433-SP Výrobce Linx Technologies
Popis RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 40979 pcs Datový list ANT-433-SP.pdf
PSV 1.9 Ukončení Solder
Série Splatch™ Return Loss -
Obal Tube Ostatní jména ANT-433-SP_
ANT-433-SP_-ND
ANT433SP
Q3484425
Počet pásem 1 Typ montáže Surface Mount
Ochrana proti vniknutí - Výška (Max) 0.059" (1.50mm)
Získat -6.4dBi Frekvenční rozsah 429MHz ~ 437MHz
Frekvenční skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvence (střed / pásmo) 433MHz
Funkce - Detailní popis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Chip RF Antenna 429MHz ~ 437MHz -6.4dBi Solder Surface Mount