F971A336MCC
NichiconNichicon
F971A336MCC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F971A336MCC
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 33UF 10V 20% 2312
Datasheety: F971A336MCC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace F971A336MCC
Part Number F971A336MCC Výrobce Nichicon
Popis CAP TANT 33UF 10V 20% 2312 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 145739 pcs Datový list F971A336MCC.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Molded Tolerance 33µF
Povrchová montáž Land Velikost - Dodavatel zařízení Package C
Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Série F97
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2312 (6032 Metric)
Ostatní jména F971A336MCC-ND Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce F971A336MCC Životnost @ Temp. 1.1 Ohm
Výška - Sedící (Max) 0.106" (2.70mm) Funkce High Reliability
Rozšířený popis 33µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP TANT 33UF 10V 20% 2312 Aplikace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
F971A475KAA
F971A475KAA
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206
Na skladě: 467757 pcs
Stažení: F971A475KAA.pdf
RFQ
F971A336MCCHT3
F971A336MCCHT3
Výrobci: AVX Corporation
Popis: CAP TANT 33UF 20% 10V 2312