F971A475KAA
NichiconNichicon
F971A475KAA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F971A475KAA
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206
Datasheety: F971A475KAA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace F971A475KAA
Part Number F971A475KAA Výrobce Nichicon
Popis CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 467757 pcs Datový list F971A475KAA.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Molded Tolerance 4.7µF
Povrchová montáž Land Velikost - Dodavatel zařízení Package A
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série F97
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 493-6585-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce F971A475KAA Životnost @ Temp. 4 Ohm
Výška - Sedící (Max) 0.071" (1.80mm) Funkce High Reliability
Rozšířený popis 4.7µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (Equivalent Resistance Series) ±10%
Popis CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206 Aplikace -