UCD1A101MCL1GS
NichiconNichicon
UCD1A101MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCD1A101MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Datasheety: 1.UCD1A101MCL1GS.pdf2.UCD1A101MCL1GS.pdf3.UCD1A101MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCD1A101MCL1GS
Part Number UCD1A101MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série UCD Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 240mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-14563-2
UCD1A101MCL1GS-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 360 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose