UCD1A152MCL1GS
NichiconNichicon
UCD1A152MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCD1A152MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
Datasheety: 1.UCD1A152MCL1GS.pdf2.UCD1A152MCL1GS.pdf3.UCD1A152MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCD1A152MCL1GS
Part Number UCD1A152MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UCD Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 950mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 80 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 1500µF