400AX18MEFC10X16
RubyconRubycon
400AX18MEFC10X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400AX18MEFC10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 18UF 20% 400V T/H
Datasheety: 1.400AX18MEFC10X16.pdf2.400AX18MEFC10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400AX18MEFC10X16
Part Number 400AX18MEFC10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 18UF 20% 400V T/H Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 105988 pcs Datový list 1.400AX18MEFC10X16.pdf2.400AX18MEFC10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série AX Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 225mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3122
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 18µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 18µF